Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia

Regjizor: Ding Sheng

Ding Sheng is a director and writer, known for Jie jiu Wu xian sheng (2015), Ging chaat goo si (2013) and Da bing xiao jiang (2010).
Shfleto te gjithe filmat e Ding Sheng
Cover e Filmit
Filmi Railroad Tigers (2016) me titra shqip
Railroad Tigers (2016)

Kerko burime online per te shikuar filmin Railroad Tigers (2016) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Railroad Tigers (2016) ne gjuhen angleze
Një grup mirëmbajtësish hekurudhe nisen me një mision sa të rrezikshëm dhe aventurier për të shpëtuar vendin nga japonezët, në Kinën e vitit 1941.

Komente