Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia

Regjizor: Romain Lévy

Romain Lévy is a writer and actor, known for Situation amoureuse: C'est compliqué (2014), Radiostars (2012) and Et soudain tout le monde me manque (2011).
Shfleto te gjithe filmat e Romain Lévy
Cover e Filmit
Filmi Radiostars (2012) me titra shqip
Radiostars (2012)

Kerko burime online per te shikuar filmin Radiostars (2012) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Radiostars (2012) ne gjuhen angleze
Pasi Beni bashkohet me Aleksin, Sirilin dhe Arnoldin në një emision mëngjesi, ata nisin një turne me autobus, në Francë, për t'u rilidhur me dëgjuesit e tyre.

Komente