Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Denis Villeneuve

Regjizor: Denis Villeneuve

Denis Villeneuve is a French Canadian film director and writer. He was born in 1967, in Trois-Rivières, Québec, Canada. He started is career as a filmmaker at the National Film Board of Canada. He is best known for his feature films Arrival (2016), Sicario (2015), Prisoners (2013), Enemy (2013) and Incendies (2010). He is married to Tanya Lapointe.
Shfleto te gjithe filmat e Denis Villeneuve
Cover e Filmit
Filmi Prisoners me titra shqip
Prisoners

Kerko burime online per te shikuar filmin Prisoners me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Prisoners ne gjuhen angleze
Kur vajza e Keller Dover dhe shoqja e saj zhduken, ai e merr çështjen në duart e tij ndërkohë që policia ndjek pista të ndryshme. Por sa larg do të shkojë një baba i dëshpëruar për të mbrojtur familjen e tij.

Komente