Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Princess Mononoke (1997) me titra shqip
Princess Mononoke (1997)

Kerko burime online per te shikuar filmin Princess Mononoke (1997) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Princess Mononoke (1997) ne gjuhen angleze
Në një udhëtim për të gjetur kurën për një mallkim të një Tatarigami, Ashitaka e gjen veten në mes të një lufte midis perëndive të pyjeve dhe Tatara, një koloni minierash. Në këtë kërkim ai takohet edhe San.

Aktoret Kryesor
Komente