Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Stephen Hopkins

Regjizor: Stephen Hopkins

Stephen Hopkins was born in 1958 in Jamaica. He is a producer and director, known for Lost in Space (1998), Predator 2 (1990) and The Ghost and the Darkness (1996).
Shfleto te gjithe filmat e Stephen Hopkins
Cover e Filmit
Filmi Predator 2 (1990) me titra shqip
Predator 2 (1990)

Kerko burime online per te shikuar filmin Predator 2 (1990) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Predator 2 (1990) ne gjuhen angleze
Los Anxhelosi i vitit 1997 gjendet mes një vale të nxehti dhe një vale krimesh, prandaj presioni mbi togerin Majkëll Harrigan për të zgjidhur këtë zinxhir të çuditshëm vrasjesh, rritet çdo ditë e më shumë.

Komente