Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Polis Evo (2015) me titra shqip
Polis Evo (2015)

Kerko burime online per te shikuar filmin Polis Evo (2015) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Polis Evo (2015) ne gjuhen angleze
Një polic aksioni dhe një polic rural duhet të mësojnë të punojnë së bashku për të kapur bosin më të madh të drogës në Malajzi.

Aktoret Kryesor
Komente