Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Pitbull: Last Dog (2018) me titra shqip
Pitbull: Last Dog (2018)

Kerko burime online per te shikuar filmin Pitbull: Last Dog (2018) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Pitbull: Last Dog (2018) ne gjuhen angleze
Pas vrasjes së një oficeri, shefi i rajonit policor e ka të vështirë të luftojë krimin e organizuar dhe të zbardhë vrasjen, për shkak të mungesës së stafit. Ndërkohë bandat gangstere të zonës përfshihen në konflikte të brendshme, që sa vijnë e përkeqësohen.

Aktoret Kryesor
Komente