Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Rob Marshall

Regjizor: Rob Marshall

Rob Marshall was born on October 17, 1960 in Madison, Wisconsin, USA. He is known for his work on Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides (2011), Chicago (2002) and Memoirs of a Geisha (2005).
Shfleto te gjithe filmat e Rob Marshall
Cover e Filmit
Filmi Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides me titra shqip
Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides

Kerko burime online per te shikuar filmin Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides ne gjuhen angleze
Jack Sparrow dhe Barbarosa ne nje kerkim per te gjetur burimin e rinise te perjetshme. Telashet fillojne kur zbulojne se Mjeker Ziu dhe Vajza e tij (ish e dashura Jack) gjithashtu po kerkojne “Fontanen e Rinise.

Komente