Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
David Mackenzie

Regjizor: David Mackenzie

David Mackenzie was born on May 10, 1966 in Scotland. He is a director and writer, known for Hell or High Water (2016), Starred Up (2013) and Perfect Sense (2011).
Shfleto te gjithe filmat e David Mackenzie
Cover e Filmit
Filmi Perfect Sense (2011) me titra shqip
Perfect Sense (2011)

Kerko burime online per te shikuar filmin Perfect Sense (2011) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Perfect Sense (2011) ne gjuhen angleze
Një shef kuzhine dhe një shkencëtare bien në dashuri kur një epidemi i heq njerëzve perceptimin e shqisave....

Komente