Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Taylor Hackford

Regjizor: Taylor Hackford

Taylor Hackford was born on December 31, 1944 in Santa Barbara, California, USA as Taylor Edwin Hackford. He is a producer and director, known for The Devil's Advocate (1997), Ray (2004) and Parker (2013). He has been married to Helen Mirren since December 31, 1997. He was previously married to Lynne Littman and Georgie Lowres.
Shfleto te gjithe filmat e Taylor Hackford
Cover e Filmit
Filmi Parker (2013) me titra shqip
Parker (2013)

Kerko burime online per te shikuar filmin Parker (2013) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Parker (2013) ne gjuhen angleze
Parker, një hajdut me një kod të caktuar profesional, tradhtohet nga ortakët e tij dhe lihet pas me mendimin se u eliminua. Nën një maskim të ri dhe me aleancën e një gruaje, ai fillon misionin për të marrë shpagimin që i takon...

Komente