Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Parallel Minds (2020) me titra shqip
Parallel Minds (2020)

Kerko burime online per te shikuar filmin Parallel Minds (2020) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Parallel Minds (2020) ne gjuhen angleze
Në prag të nxjerrjes në treg të Syrit të Kuq 2, një lente që regjistron të dhëna dhe rishfaq kujtime të harruara, Margo, një studjuese e Departamentit të Kujtesës zbulon për vrasjen e themelueses së programit. Ajo bashkohet me Tomasin, një detektiv në arrati të së shkuarës së tij, për të zbuluar të fshehtat që mban kjo shpikje futuriste.

Aktoret Kryesor
Komente