Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
JT Mollner

Regjizor: JT Mollner

Mollner's Writer/ Director credits include "The Red Room" (2008), "Henry John and the Little Bug" (2009), and "Sugartown" (2011); all 3 award winning shorts that played the festival circuit and have now been acquired by Shorts International for worldwide distribution -- a rarity in the world of short form cinema. JT has directed numerous ...
Shfleto te gjithe filmat e JT Mollner
Cover e Filmit
Filmi Outlaws and Angels (2016) me titra shqip
Outlaws and Angels (2016)

Kerko burime online per te shikuar filmin Outlaws and Angels (2016) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Outlaws and Angels (2016) ne gjuhen angleze
Kur disa të jashtëligjshëm zaptojnë shtëpinë e e një familjeje fshatare, në dukje të pafajshme për të kaluar natën, një lojë e papritur kapi macja miun që çon në joshje ndërrim rolesh dhe hakmarrje.

Komente