Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Open Water 2: Adrift (2006) me titra shqip
Open Water 2: Adrift (2006)

Kerko burime online per te shikuar filmin Open Water 2: Adrift (2006) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Open Water 2: Adrift (2006) ne gjuhen angleze
Një grup miqsh e gjejnë veten në një telash, në dukje shumë banal. Askush nuk kujtohet të ulë shkallën e jahtit dhe nuk munden më të hipin sërish në të.

Komente