Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi One in the Chamber (2012) me titra shqip
One in the Chamber (2012)

Kerko burime online per te shikuar filmin One in the Chamber (2012) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin One in the Chamber (2012) ne gjuhen angleze
Një vrasës i kalitur bën lojë të dyfishtë në një luftë mes dy bandave ruse dhe bëhet objekt i një armiku të panjohur.

Aktoret Kryesor
Komente