Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi One Cut of the Dead (2017) me titra shqip
One Cut of the Dead (2017)

Kerko burime online per te shikuar filmin One Cut of the Dead (2017) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin One Cut of the Dead (2017) ne gjuhen angleze
Gjërat shkojnë keq për një regjisor të dorës së dytë dhe grupin e filmimit ndërkohë që po xhirojnë një film horror me buxhet të ulët në një ndërtesë të braktisur të Luftës së Dytë Botërore kur ata sulmohen nga zombi të vërtetë.

Aktoret Kryesor
Komente