Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Mark Cullen

Regjizor: Mark Cullen

Mark Cullen is a writer and producer, known for Cop Out (2010), Once Upon a Time in Venice (2017) and Back in the Game (2013).
Shfleto te gjithe filmat e Mark Cullen
Cover e Filmit
Filmi Once Upon a Time in Venice (2017) me titra shqip
Once Upon a Time in Venice (2017)

Kerko burime online per te shikuar filmin Once Upon a Time in Venice (2017) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Once Upon a Time in Venice (2017) ne gjuhen angleze
Një detektivi në Los Anxheles i vjedhin qenin dhe ai vihet në kërkim të tij.

Komente