Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Once Upon A Deadpool (2018) me titra shqip
Once Upon A Deadpool (2018)

Kerko burime online per te shikuar filmin Once Upon A Deadpool (2018) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Once Upon A Deadpool (2018) ne gjuhen angleze
Deadpooli takohet me Rasëllin, një mutant i zemëruar që jeton në jetimore. Kur Rasëlli bëhet objektivi i Kabllit (një ushtar që vjen nga e ardhmja), Deadpooli e kupton se do të ketë nevojë për ndihmë që të shpëtojë djalin. Komedi, aksion dhe satirë mbi kinematografinë.

Aktoret Kryesor
Komente