Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Hany Abu-Assad

Regjizor: Hany Abu-Assad

Hany Abu-Assad was born on October 11, 1961 in Nazareth, Israel. He is a director and writer, known for Paradise Now (2005), Omar (2013) and Ya tayr el tayer (2015).
Shfleto te gjithe filmat e Hany Abu-Assad
Cover e Filmit
Filmi Omar (2013) me titra shqip
Omar (2013)

Kerko burime online per te shikuar filmin Omar (2013) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Omar (2013) ne gjuhen angleze
Jeta e një djaloshi palestinez ndryshon, kur ai bashkohet në luftën për çlirimin e vendit, kundër ushtarëve izraelitë, për shkaka se ai duhet të bëjë zgjedhjen e tij mes luftës, nderit dhe dashurisë.

Komente