Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Om Shanti Om (2007) me titra shqip
Om Shanti Om (2007)

Kerko burime online per te shikuar filmin Om Shanti Om (2007) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Om Shanti Om (2007) ne gjuhen angleze
Në vitet 1970, Omi, një aktor ambicioz, vritet, por menjëherë rimishërohet në ditët e sotme. Mundohet të zbulojë misterin e vdekjes së tij dhe të gjejë Shantin, dashurinë e jetës së tij të kaluar.

Aktoret Kryesor
Komente