Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia

Regjizor: Hristos Nikoleris


Shfleto te gjithe filmat e Hristos Nikoleris
Cover e Filmit
Filmi Nobody aka Kanenas (2010) me titra shqip
Nobody aka Kanenas (2010)

Kerko burime online per te shikuar filmin Nobody aka Kanenas (2010) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Nobody aka Kanenas (2010) ne gjuhen angleze
Filmi "Askushi" është një dramë sociale që fitoi Çmimin Audienca në Festivalin Ndërkombëtar të Filmit në vitin 2010. Është një version bashkohor i historisë së shumënjohur mbi dashurinë i William Shekspirit ,"Romeo dhe Xhulieta".

Komente