Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi No Sleep ‘Til Christmas (2018) me titra shqip
No Sleep ‘Til Christmas (2018)

Kerko burime online per te shikuar filmin No Sleep ‘Til Christmas (2018) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin No Sleep ‘Til Christmas (2018) ne gjuhen angleze
Lisi, një organizuese eventesh në prag të martesës dhe Bili, një barmen, kanë vetëm diçka të përbashkët: pagjumësinë. Këta dy të huaj për njëri-tjetrin zbulojnë se mund të bien në gjumë vetëm nëse flenë së bashku.

Aktoret Kryesor
Komente