Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Nightshift (2018) me titra shqip
Nightshift (2018)

Kerko burime online per te shikuar filmin Nightshift (2018) me titra shqip



Kerko burime online per te shikuar filmin Nightshift (2018) ne gjuhen angleze
Emi fillon punën e saj të re në turnin e natës në një hotel me një të kaluar të frikshme. Ajo bëhet dëshmitare e vrasjeve që përsëriten në një cikël. Emi duhet të gjejë një mënyrë për t'i shpëtuar vrasësit të çmendur dhe të shpëtojë klientët e hotelit.

Aktoret Kryesor
Komente