Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Never Heard (2018) me titra shqip
Never Heard (2018)

Kerko burime online per te shikuar filmin Never Heard (2018) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Never Heard (2018) ne gjuhen angleze
Aron Dejvis akuzohet për vrasje të dyfishtë dhe kalon vite në burg duke qenë i pafajshëm. Shqetësimi i tij më i madh është i biri, Xheileni, i cili endet rrugëve të Los Anxhelosit. A do ta arrijë Aroni të provojë pafajësinë e tij dhe mbi të gjitha, të rifitojë kohën e humbur si baba dhe bashkëshort?

Aktoret Kryesor
Komente