Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Nancy Drew and the Hidden Staircase (2019) me titra shqip
Nancy Drew and the Hidden Staircase (2019)

Kerko burime online per te shikuar filmin Nancy Drew and the Hidden Staircase (2019) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Nancy Drew and the Hidden Staircase (2019) ne gjuhen angleze
Nancy dhe shoqet e saj nisen të zgjidhin misterin shtëpisë së pushtuar nga fantazmat në rezidencën Twin Elms. A do të mundet ajo t'i japë shpjegim dritave që pluskojnë, zhurmave dhe te qarave të çuditshme?

Aktoret Kryesor
Komente