Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Mucize 2 Ask (2019) me titra shqip
Mucize 2 Ask (2019)

Kerko burime online per te shikuar filmin Mucize 2 Ask (2019) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Mucize 2 Ask (2019) ne gjuhen angleze
Një dramë turke e vendosur në vitet 1960. Azizi, një burrë me të meta fizike e gjen veten në përpjekje për të sistemuar martesën me Mizgin, pavarësisht vështirësive dhe opinionit, me gruan më të bukur në qytezë...

Aktoret Kryesor
Komente