Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Mrs. Lowry and Son (2019) me titra shqip
Mrs. Lowry and Son (2019)

Kerko burime online per te shikuar filmin Mrs. Lowry and Son (2019) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Mrs. Lowry and Son (2019) ne gjuhen angleze
Jeta reale e artistit me famë botërore L.S. Lowry dhe marrëdhënia e tij me nënën, e cila përpiqet ta largojë atw nga pasioni i tij për pikturën.

Aktoret Kryesor
Komente