Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Mr. Popper’s Penguins (2011) me titra shqip
Mr. Popper’s Penguins (2011)

Kerko burime online per te shikuar filmin Mr. Popper’s Penguins (2011) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Mr. Popper’s Penguins (2011) ne gjuhen angleze
Jeta e një biznesmeni ndryshon pasi atij i lihen trashëgim gjashtë pinguinë dhe ai e shndërron apartmanetin e tij në një abitat për ta, duke lënë pas dore punën e tij...

Aktoret Kryesor
Komente