Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Modigliani (2004) me titra shqip
Modigliani (2004)

Kerko burime online per te shikuar filmin Modigliani (2004) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Modigliani (2004) ne gjuhen angleze
Historia e rivalitetit të hidhur të Amedeo Modiglianit me Pablo Picasso dhe romancës së tij tragjike me Jeanne Hebuterne.

Aktoret Kryesor
Komente