Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Brian De Palma

Regjizor: Brian De Palma

Brian De Palma is the son of a surgeon. He studied physics but at the same time felt his dedication for the movies and made some short films. After seven independent productions he had his first success with Sisters (1972) and his voyeuristic style. Restlessly he worked on big projects with the script writers Paul Schrader, John Farris and Oliver ...
Shfleto te gjithe filmat e Brian De Palma
Cover e Filmit
Filmi Mission: Impossible (1996) me titra shqip
Mission: Impossible (1996)

Kerko burime online per te shikuar filmin Mission: Impossible (1996) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Mission: Impossible (1996) ne gjuhen angleze
Një agjent Amerikan, nën hijen e dyshimit mbi jobesikërinë, duhet të zbulojë dhe të ekspozojë spiunin e vërtetë pa ndihmën e organizatës së tij.

Komente