Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Mine 9 (2019) me titra shqip
Mine 9 (2019)

Kerko burime online per te shikuar filmin Mine 9 (2019) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Mine 9 (2019) ne gjuhen angleze
Historia e minatorëve që luftojnë të mbijetojnë pas një shpërthimi në minë, mes jetës dhe vdekjes.

Aktoret Kryesor
Komente