Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia

Regjizor: Jake Szymanski

Jake Szymanski is a director and assistant director, known for Mike and Dave Need Wedding Dates (2016), 7 Days in Hell (2015) and John Mulaney: New in Town (2012).
Shfleto te gjithe filmat e Jake Szymanski
Cover e Filmit
Filmi Mike and Dave Need Wedding Dates me titra shqip
Mike and Dave Need Wedding Dates

Kerko burime online per te shikuar filmin Mike and Dave Need Wedding Dates me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Mike and Dave Need Wedding Dates ne gjuhen angleze
Dy vëllezër nxjerrin një lajmërim online për të gjetur shoqëruese për në një dasëm, lajmërim i cili u përhap jashtëzakonisht shumë dhe shpejt.

Komente