Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Midway (2019) me titra shqip
Midway (2019)

Kerko burime online per te shikuar filmin Midway (2019) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Midway (2019) ne gjuhen angleze
Historia e betejës së Midway, e treguar nga marinarët dhe ushtarët që e luftuan...

Aktoret Kryesor
Komente