Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Midsommar (2019) me titra shqip
Midsommar (2019)

Kerko burime online per te shikuar filmin Midsommar (2019) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Midsommar (2019) ne gjuhen angleze
Një çift udhëton në Suedi për të vizituar festivalin e qytetit të lindjes të shokut të tyre në mes të verës. Në fillim duket interesante, por shumë shpejt një konkurs i dhunshëm dhe i çuditshëm në duart e një kulti pagan ndryshon çdo gjë.

Aktoret Kryesor
Komente