Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi MFKZ (2018) me titra shqip
MFKZ (2018)

Kerko burime online per te shikuar filmin MFKZ (2018) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin MFKZ (2018) ne gjuhen angleze
Anxhelino është vetëm një nga mijëra njerëzit që jetojnë në qytetin DMC. Por një aksident i papritur i shkaktuar nga një vajzë e bukur dhe misterioze, do të ndryshojë jetën e tij... Ai fillon të shohë mostra në të gjithë qytetin ... Është çmendur gjë Anxhelino, apo Toka po pushtohet nga alienët?

Aktoret Kryesor
Komente