Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Message Man (2018) me titra shqip
Message Man (2018)

Kerko burime online per te shikuar filmin Message Man (2018) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Message Man (2018) ne gjuhen angleze
Një vrasësi me pagesë dhe të tërhequr nga puna, papritur, i duhet të përballet me të shkuarën e tij. Tashmë, duke mbrojtur familje të pafajshme, ai do të bëjë një kasaphanë të fundit, me shpresën se njerëzit që do më shumë, nuk kanë për t'u lënduar...

Aktoret Kryesor
Komente