Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Memoir of a Murderer (2017) me titra shqip
Memoir of a Murderer (2017)

Kerko burime online per te shikuar filmin Memoir of a Murderer (2017) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Memoir of a Murderer (2017) ne gjuhen angleze
17 vjet pas vrasjes së fundit, kur demenca filloi të prek një vrasës të vjetër, ai përplaset me një djalosh të ri dhe kupton që në qytetin e tij jetojnë dy vrasës serial. Me qëllimin që të shpëtojë vajzën e tij të vetme nga kthetrat e këtoj vrasësi të ri, ai përpiqet të luftojë kundër Alzhaimerit dhe të ruajë kujtimet që po zhduken me ngadalë, që të arrijë të vras për herë të fundit.

Aktoret Kryesor
Komente