Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Maverick (1994) me titra shqip
Maverick (1994)

Kerko burime online per te shikuar filmin Maverick (1994) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Maverick (1994) ne gjuhen angleze
Bret Maverik, në nevojë për para për një garë pokeri, përballet me incidente dhe sfida të ndryshme komike, përfshirë edhe një hajdute magjepsëse.

Aktoret Kryesor
Komente