Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Mary Poppins Returns (2018) me titra shqip
Mary Poppins Returns (2018)

Kerko burime online per te shikuar filmin Mary Poppins Returns (2018) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Mary Poppins Returns (2018) ne gjuhen angleze
Dekada pas vizitës së saj të parë, dadoja magjike rikthehet për të ndihmuar të afërmit e Banks dhe fëmijët e Michael, për të kaluar situatën e vështirë në të cilën ndodhen.

Aktoret Kryesor
Komente