Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Martha Marcy May Marlene (2011) me titra shqip
Martha Marcy May Marlene (2011)

Kerko burime online per te shikuar filmin Martha Marcy May Marlene (2011) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Martha Marcy May Marlene (2011) ne gjuhen angleze
E ndjekur nga kujtimet e dhimbshme dhe paranojat në rritje, një grua e dëmtuar lufton të ri-asimilohet me familjen e saj pasi iku nga një kult abuziv.

Aktoret Kryesor
Komente