Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Malaal (2019) me titra shqip
Malaal (2019)

Kerko burime online per te shikuar filmin Malaal (2019) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Malaal (2019) ne gjuhen angleze
Malaal është historia e Shivës dhe e Asthas, dy njerëzve të ndryshëm dhe me prejardhje të ndryshme të cilët përjetojnë pafajësinë e dashurisë. Triumfon dashuria apo rrugët e tyre ndahen? Ndiqni udhëtimin e tyre për ta zbuluar.

Aktoret Kryesor
Komente