Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Mail Order Monster (2018) me titra shqip
Mail Order Monster (2018)

Kerko burime online per te shikuar filmin Mail Order Monster (2018) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Mail Order Monster (2018) ne gjuhen angleze
Një vajzë kërkon ndihmë dhe udhëzime nga një përbindësh robot për t'u përballur me bullizmin në shkollë dhe të dashurën e re të babait të saj.

Aktoret Kryesor
Komente