Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Marc Forster

Regjizor: Marc Forster

Marc Forster was born on November 30, 1969 in Illertissen, Bavaria, Germany. He is a producer and director, known for World War Z (2013), Quantum of Solace (2008) and Finding Neverland (2004).
Shfleto te gjithe filmat e Marc Forster
Cover e Filmit
Filmi Machine Gun Preacher (2011) me titra shqip
Machine Gun Preacher (2011)

Kerko burime online per te shikuar filmin Machine Gun Preacher (2011) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Machine Gun Preacher (2011) ne gjuhen angleze
Historia e Sam Childers, i cili nga nje drogaxhi i rendomte kthehet ne nje besimtar te devotshem, dhe pas kesaj gjithcka fillon ti ece mire. Me pas niset ne nje mision ndihmes ne Sudan dhe duke pare masakrat qe ndodhin , fillon te ndihmoje femijet duke ndertuar jetimore , dhe duke marre armet per te luftuar kunder rrebelve…

Komente