Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Ludo (2020) me titra shqip
Ludo (2020)

Kerko burime online per te shikuar filmin Ludo (2020) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Ludo (2020) ne gjuhen angleze
Nga një video seksi e publikuar në internet e deri tek një valixhe e humbur me para, katër histori shumë të ndryshme ndërthuren nëpërmjet tekave të fatit, rastësisë dhe një krimineli të paparashikueshëm.

Aktoret Kryesor
Komente