Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Like Crazy (2011) me titra shqip
Like Crazy (2011)

Kerko burime online per te shikuar filmin Like Crazy (2011) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Like Crazy (2011) ne gjuhen angleze
Ana dhe Xhejkob takohen në universitet dhe bien ne dashuri me njëri tjetrin, por kur Ana detyrohet të kthehet në vendlindjen e saj në Angli, bëhet e vështirë të jetosh një lidhje në distancë dhe të dy bashkë përpiqem të ruajnë marrëdhënien e tyre.

Aktoret Kryesor
Komente