Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Ang Lee

Regjizor: Ang Lee

Born in 1954 in Pingtung, Taiwan, Ang Lee has become one of today's greatest contemporary filmmakers. Ang graduated from the National Taiwan College of Arts in 1975 and then came to the U.S. to receive a B.F.A. Degree in Theatre/Theater Direction at the University of Illinois at Urbana-Champaign, and a Masters Degree in Film Production at New York...
Shfleto te gjithe filmat e Ang Lee
Cover e Filmit
Filmi Life of Pi (2012) me titra shqip
Life of Pi (2012)

Kerko burime online per te shikuar filmin Life of Pi (2012) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Life of Pi (2012) ne gjuhen angleze
Një djalë i ri i cili i mbijeton një fatkeqësie në det përfundon në një udhëtim epik, aventurë dhe zbulimi. Gjatë udhëtimit, ai formon një lidhje të papritur me një tjetër të mbijetuar … një tigër të frikshëm Bengal.

Komente