Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Let the Corpses Tan (2017) me titra shqip
Let the Corpses Tan (2017)

Kerko burime online per te shikuar filmin Let the Corpses Tan (2017) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Let the Corpses Tan (2017) ne gjuhen angleze
Një hajdut dhe banda e tij përpiqen të fshehin 250 kilogramë shufra ari në një shpellë të shkretuar. Por ndërhyrja e një shkrimtari dhe e dy policëve vënë në provë aleancat e vërteta.

Aktoret Kryesor
Komente