Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Lake Placid: Legacy (2018) me titra shqip
Lake Placid: Legacy (2018)

Kerko burime online per te shikuar filmin Lake Placid: Legacy (2018) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Lake Placid: Legacy (2018) ne gjuhen angleze
Të etur për aventurë, një grup eksploruesish nisen drejt një liqeni të qetë në Mejn, që është vendi i një sekreti vdekjeprurës. Fatkeqësisht, shumë shpejt zbulojnë se nuk janë vetëm. Tashmë, do t’u duhet të luftojnë me një grabitqar gjigant dhe të uritur...

Aktoret Kryesor
Komente