Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi L.A. Confidential (1997) me titra shqip
L.A. Confidential (1997)

Kerko burime online per te shikuar filmin L.A. Confidential (1997) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin L.A. Confidential (1997) ne gjuhen angleze
Teksa korrupsioni rritet në vitin 1950 në Los Anxheles, tre policë, një strikt, një brutal dhe një i dobët - bazuar në idenë e tyre të drejtësisë hetojnë një seri vrasjesh

Aktoret Kryesor
Komente