Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Kursk (2018) me titra shqip
Kursk (2018)

Kerko burime online per te shikuar filmin Kursk (2018) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Kursk (2018) ne gjuhen angleze
Bazuar në katastrofën e vitit 2000, kur në nëndetësen “Kursk” K-141 vdiqën 118 marinarë rusë. Nëndetësja u mbyt gjatë një stërvitjeje detare ruse në Detin Barent, pas shpërthimeve brenda saj. Njëzet e tre marinarë mbijetuan pas përplasjes dhe pritën me dëshpërim ndihmë, ndërsa oksigjeni i tyre shteronte minutë pas minute.

Aktoret Kryesor
Komente