Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Kurbaan (2009) me titra shqip
Kurbaan (2009)

Kerko burime online per te shikuar filmin Kurbaan (2009) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Kurbaan (2009) ne gjuhen angleze
Një grua zbulon se fqinjët e saj janë terrorista dhe se i shoqi nuk është ai që thotë...

Aktoret Kryesor
Komente